O klubie

Serdecznie zapraszamy do nowoczesnego kompleksu sportowo – rekreacyjnego Multisport zlokalizowanego w Zabrzu. Jesteśmy jednym z największych tego typu krytych obiektów w okolicy, mieszczącym pięć niezależnych boisk, a pod dachem zamknęliśmy powierzchnię przekraczającą 3400 m2. Całoroczny, ogrzewany obiekt z zapleczem socjalnym powstał z myślą o potrzebach ludzi aktywnych ceniących profesjonalizm i komfort.

U nas zagracie w:

• tenisa ziemnego (5 kortów),
  • siatkówkę,
  • futsal,
  • tenisa stołowego,
  • badminton.

Wybierz się nabrać energii przed pracą lub odstresować po ciężkim dniu! Zapraszamy cię do nas z przyjaciółmi, rodziną lub w pojedynkę. Jeżeli chcesz aktywnie wypoczywać nie wahaj się nas odwiedzić, a nasz personel pomoże ci postawić pierwsze kroki w wybranej dyscyplinie lub znajdzie ci partnera do gry na twoim poziomie zaawansowania.

hall

Wybierz się nabrać energii przed pracą lub odstresować po ciężkim dniu!

Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego klubu sportowego dla amatorów. Jeżeli zatem jesteś osobą, której zależy na krzewieniu ducha sportowego w Zabrzu skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na współpracę z trenerami różnych dyscyplin sportu i wszelkie Wasze inicjatywy. W ramach naszych możliwości postaramy się stworzyć dla Was jak najlepsze warunki do uprawiania ulubionej dyscypliny lub zorganizujemy amatorski turniej sportowy.

Nasz obiekt jest wyposażony w zaplecze administracyjno-socjalne oraz małą kawiarenkę klubową, która pozwala na obserwacje gry na hali. Rodzice, którzy dowożą dzieci na zajęcia mogą w miłej atmosferze poczekać na dzieciaki wykorzystując ten czas na obserwację ich zajęć lub sami oddać się w tym czasie aktywności sportowej.