Szkoła badmintona

Kto z nas nie pamięta zawziętych pojedynków z dzieciństwa rozgrywanych na osiedlowych placach? Badminton, ta trochę zapomniana dwu lub cztero osobowa gra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych ponownie wraca do łask.

Badminton to nie tylko rywalizacja, ale też korzyści wynikające ze spalania kalorii i satysfakcja z bicia rekordów prędkości. Możemy ten sport traktować rekreacyjnie lub podejść do tego bardzo profesjonalnie. Jedno jest pewne – niezależnie od tego na jakim poziomie wtajemniczenia jesteś, na pewno gra będzie sprawiać ci satysfakcje!!!

top-badminton

Zainteresowanych czynnym spędzaniem wolnego czasu zapraszamy na szeroki wachlarz grupowych zajęć z badmintona dla dzieci (od 6 roku życia) i dorosłych prowadzonych w doskonałej atmosferze przez profesjonalistów. Nauka gry w badmintona trwa od września do czerwca, a lekcje odbywają się przynajmniej raz w tygodniu i trwają 1 lub 1,5 godziny zegarowej. Istnieje również możliwość umówienia się na indywidualne szkolenie i w tym celu prosimy o kontakt z Recepcją.

W ramach stałych zajęć oferujemy następujące zajęcia:

GRUPA 1 – GRUPA POCZĄTKUJĄCA DLA DZIECI

Zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu

GRUPA 2 – GRUPA ZAAWANSOWANA DLA DZECI

Zajęcia dwa razy w tygodniu

Grupa 3 – DOROŚLI

Zajęcia raz w tygodniu

Cennik szkoła badmintona

umowa-badminton-dzieci-1x-tydz-2017-2018

umowa-badminton-dzieci-2x-tydz-2017-2018

umowa-badminton-dorosli-2017-2018

harmonogram-badminton-2017-2017

pdf-logo

pdf-logo