Hala Multisport zaprasza wszystkich chętnych na cykl amatorskich turniejów GRAND PRIX ATŚ

Turnieje ATŚ są nowatorską i zarazem autorską formą rozgrywek. Polegają na jednodniowych turniejowych rozgrywkach w rozmaitych kategoriach. Podczas zawodów gracz gra 3 skrócone (lub 2 pełne) mecze zawsze z zawodnikiem, który ma mniej więcej tyle samo punktów po poprzedniej rundzie co on. Wyjątkiem jest pierwsza runda – tu o skojarzeniu zawodników decyduje rankingowe rozstawienie.

Najpopularniejsze kategorie to:

– singiel grupa M (ekstraklasa), grupa A (zaawansowana), grupa B (średniozaawansowana),grupa C (podstawowa)

– singiel kobiet open lub z podziałem na A i B

– kategorie wiekowe mężczyzn+45lat,+55lat

– deble ze zmiennym partnerem- zimowy przebój rozgrywek

Podstawowe zasady rozgrywek:

1. Gramy w każdą sobotę lub niedzielę od godz 14:00.

2. W każdym turnieju każdy zawodnik gra 3 skrócone mecze w/g regulaminu:dwa sety od 2-2 w gemach + supertiebreak do 10 pkt jeśli jest 1:1 w setach

3. Nie ma odpadania, co najmniej 3,5 godz gry gwarantowane dla każdego uczestnika

4. Podział zawodników na grupy wg siły gry i metoda kojarzenia przeciwników w kolejnych rundach zapewnia jak najwięcej wyrównanych meczy czyli maksimum przyjemności z gry.

5. Jednolity format rozgrywek i wspólny dla wielu klubów regionalny ranking amatorów (ponad 600 zawodników)

Wyniki turniejów są dostępne w internecie online, podobnie jest również z rankingami. Rankingi tzw. ELO są po każdym turnieju aktualizowane.

Harmonogram rozgrywek oraz listy zgłoszeń

Jeśli jesteś nowym zawodnikiem to żeby zagrać w turnieju ATŚ musisz się zarejestrować. Rejestracja trwa 3 minuty i polega na wypełnieniu prostego formularza. Po  zarejestrowaniu się otrzymujesz identyfikator w postaci hasła. W ten sposób tylko jego posiadacz może się zapisać na dane nazwisko. Rejestracja zawodnika.