Szkoła badmintona

Kto z nas nie pamięta zawziętych pojedynków z dzieciństwa rozgrywanych na osiedlowych placach? Badminton, ta trochę zapomniana dwu lub cztero osobowa gra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych ponownie wraca do łask.

Badminton to nie tylko rywalizacja, ale też korzyści wynikające ze spalania kalorii i satysfakcja z bicia rekordów prędkości. Możemy ten sport traktować rekreacyjnie lub podejść do tego bardzo profesjonalnie. Jedno jest pewne – niezależnie od tego na jakim poziomie wtajemniczenia jesteś, na pewno gra będzie sprawiać ci satysfakcje!!!

top-badminton

Zajęcia badmintona w sezonie 2020/21 rozpoczynają się 16 września (środa).

Zainteresowanych czynnym spędzaniem wolnego czasu zapraszamy na szeroki wachlarz grupowych zajęć z badmintona dla dzieci (od 6 roku życia) i dorosłych prowadzonych w doskonałej atmosferze przez profesjonalistów. Nauka gry w badmintona trwa od września do czerwca, a lekcje odbywają się przynajmniej raz w tygodniu i trwają 1 lub 1,5 godziny zegarowej. Istnieje również możliwość umówienia się na indywidualne szkolenie i w tym celu prosimy o kontakt z Recepcją.

W ramach stałych zajęć oferujemy zajęcia w grupach:

Cennik szkoła badmintona

Harmonogram badminton 2020- 2021

Umowa badminton grupa naborowa 2020-2021

Umowa badminton grupa średniozaawansowana 2020-2021

Umowa badminton grupa zaawansowana 2020-2021