Tenis ziemny

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież na uczestnictwo w regularnych treningach tenisa ziemnego w ramach całorocznych szkółek Hali Multisport. Prowadzimy zapisy dla dzieci już od 4 roku życia dzięki zastosowaniu programu szkolenia Tenis 10, którego celem jest promocja tenisa wśród najmłodszych. Autorom projektu zależało na przedstawieniu tenisa jako dyscypliny atrakcyjnej i łatwej do nauczenia, dzięki odpowiednio dostosowanemu sprzętowi tzn: miękkich i wolniejszych piłkach, mniejszych i lżejszych rakietach, niższych siatkach oraz pomniejszonym kortom. Takie odpowiednie przygotowanie programu nauczania sprawia, że nauka staje się dla dzieci zabawą, a dodatkowo czynne uczestnictwo w zajęciach wpływa na ich prawidłowy rozwój fizyczny oraz poprawia ich stan zdrowia.
Zajęcia odbywają się w grupach od 2 do 8 osób, dla chętnych przeprowadzane są treningi indywidualne. Grupy dobierane są odpowiednio pod względem poziomu gry, a ich częstotliwość zależy od grających. Lekcje odbywają się od września do czerwca i trwają pełną godzinę zegarową.

Wszystkich pełnoletnich klientów zachęcamy do podwyższenia swoich umiejętności pod okiem naszego profesjonalnego trenera. Trening odbywają się zgodnie z dostosowaniem poziomu oraz kondycji grającego. Dokładamy wszelkich starań aby każde zajęcia zbliżały Państwa do osiągnięcia zamierzonego celu i pozwalały w pozytywny sposób wyładować wszelkie napięcia.
W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.