Masz trochę wolnego czasu i zastanawiasz się jak go wykorzystać? 
Tenis jest nie tylko sportem ogólnorozwojowym, ale również fantastyczną grą towarzyską, która ma bardzo dobry wpływ na organizm człowieka.

Jakie są korzyści gry w tenisa?

  • Rozwój kondycji i poprawa wyglądu sylwetki
  • Rozwój intelektualny: nauka taktycznego myślenia, poprawa koncentracji
  • Wspomaganie odporności: poprawa krążenia krwi, lepsza wydajność płuc, obniżony poziom cukru
  • Kształtowanie charakteru
  • Recepta na stres

Jak zacząć?

Nie ważne w jakim wieku rozpoczynasz swoją przygodę z tenisem, ważne jest, aby ją dobrze rozpocząć. Nauka tenisa na własną rękę nie jest dobrym pomysłem.  Tenis jest trudną i wymagającą grą pod względem technicznym, dlatego najrozsądniej jest, pierwsze kroki stawiać pod czujnym nadzorem trenera. Zmniejszy to ryzyko nauki złych nawyków, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, bowiem mogą prowadzić do licznych kontuzji. Jeżeli zacząłeś grać w tenisa, ale nie korzystałeś do tej pory z porady trenerów , warto abyś zainwestował w kilka lekcji. 

Nasza oferta:

Dzieci i młodzież:

W naszym obiekcie prowadzimy całoroczne szkółki tenisa. Zapisujemy  dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia odbywają się w grupach od 2 do 4 osób, dla chętnych przeprowadzane są treningi indywidualne. Grupy dobierane są odpowiednio pod względem poziomu gry, a ich częstotliwość zależy od grających. Lekcje odbywają się od września do czerwca i trwają pełną godzinę zegarową.

Dorośli:

Wszystkich pełnoletnich klientów zachęcamy do podwyższenia swoich umiejętności pod okiem naszego profesjonalnego trenera. Treningi odbywają się zgodnie z dostosowaniem poziomu oraz kondycji grającego. Można skorzystać z indywidualnych lekcji, lub trenować w grupie.

https://multisportzabrze.pl/cennik-szkolenia-tenisowe/

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą mailową oraz telefoniczną.