ZAJĘCIA ZA DARMO

SZANOWNI KLIENCI, MAMY DLA WAS WYŚMIENITĄ OKAZJĘ NA DARMOWE SKORZYSTANIE Z NASZYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH W OKRESIE MAJ - CZERWIEC!

 
 
 
Głównymi zasadami, na których opierają się treningi piłki nożnej w naszej szkółce są:
 
• Treningi piłki nożnej dla dzieci odbywają się raz w tygodniu (CZWARTEK) w godzinach popołudniowych (18:00 – 19:00). Trwają one 60 minut,
• Nauczanie techniki i umiejętności w grę w piłkę nożną,
• Kształtowanie pozytywnego nastawienia w życiu i w grze oraz poszukiwanie wewnętrznej motywacji,
• Zapewnienie profesjonalnego zaplecza trenerskiego,
• Promocja piłki nożnej i aktywnych form spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży.
 
Twoje dziecko wie, czym  jest spalony? Rozumie czym różni się kartka żółta od kartki czerwonej ? A może chce się tego wszystkiego dowiedzieć? Z nami dowie się tego wszystkiego poprzez  profesjonalne treningi połączone z dobrą zabawą.

Badminton to najszybszy sport na świecie. Łączy świetną zabawę z dużym wysiłkiem fizycznym, ponieważ fizycznie badminton jest jednym z najbardziej wymagających sportów na świecie. Po godzinie gry wychodzi się nie tylko zmęczonym, ale również szczęśliwym.  

Jakie są korzyści gry w badmintona?

  • Pomaga spalić zbędne kalorie
  • Rozwija szybkość i refleks
  • Buduje i utrzymuje zdrowy szkielet
  • Wpływa na dobre samopoczucie
  • Jest sporą dawką wysiłku

Jak zacząć?

Treningi badmintona można zacząć w każdym wieku, ponieważ jest to sport uniwersalny. Na początek warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który pokaże zasady gry oraz prawidłową technikę serwowania. Instruktor nauczy nas także odpowiednio trzymać rakietę, co ma ogromne znaczenie dla barków, łokci i stawu skokowego, które mogą w łatwy sposób ulec kontuzji. 

Nasze darmowe zajęcia kierujemy do grupy dorosłych, a także dzieci.

 

GRUPA 1 DOROŚLI – PONIEDZIAŁEK 19:30 – 20:30

 

GRUPA 2 DZIECI – ŚRODA 16:30 – 17:30

GRUPA 3 DZIECI – CZWARTEK 16:00 – 17:00

GRUPA 4 DZIECI – CZWARTEK 17:00 – 18:00

 

Celem treningów jest nauczenie podstawowych reguł obowiązujących w badmintonie m.in: prawidłowych chwytów i poruszania się po boisku, metod gry oraz zasad sędziowania.

Jak zacząć?

Nie ważne w jakim wieku rozpoczynasz swoją przygodę z tenisem, ważne jest, aby ją dobrze rozpocząć. Nauka tenisa na własną rękę nie jest dobrym pomysłem.  Tenis jest trudną i wymagającą grą pod względem technicznym, dlatego najrozsądniej jest, pierwsze kroki stawiać pod czujnym nadzorem trenera. Zmniejszy to ryzyko nauki złych nawyków, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, bowiem mogą prowadzić do licznych kontuzji.

DARMOWE GRUPY WEEKENDOWE

SOBOTA 13:00 – 14:00

NIEDZIELA 13:00 – 14:00

NIEDZIELA 14:00 – 15:00

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

*DARMOWE ZAJĘCIA SPORTOWE W OKRESIE MAJ-CZERWIEC SKIEROWANE SĄ WYŁĄCZNIE DO KLIENTÓW, KTÓRZY NIGDY WCZEŚNIEJ NIE ŚWIADCZYLI USŁUG ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI MULTISPORT ZABRZE.